23.Лис.2018

МЕТОДИЧНИЙ ЗАХІД

«Використання інтерактивних методів навчання на уроках української мови»

21 листопада у нашому навчально-виховному комплексі відбувся методичний захід для вчителів початкових класів міста Житомира «Використання інтерактивних методів навчання на уроках української мови».

Розпочала захід методист НМЦ департаменту освіти Житомирської міської ради Камінська Т.А. яка зосередила увагу присутніх на актуальності проблеми використання інтерактивних методів навчання в початковій школі.     Далі перед вчителями міста виступили вихованці старших груп та учні 4 класу, з музично-хореографічною композицією присвяченій Дню Гідності та Свободи.

Вчитель вищої категорії Лакизюк Н.Л. провела майсер-клас з використанням інтерактивних технологій на  уроках  української мови у 2 класі. На початку уроку кожен учень мав змогу висловити та записати свої очікування на «Мовному годиннику».Крім традиційних форм роботи, роботи в групах, парах , вчителі мали змогу ознайомитись з інтерактивними технологіями «Мікрофон», «Сенкан», навчально-ігровою технологією «6 циглинок», асоціативним кущем «Про мову», «По колу». Протягом уроку спільно з вчителем учні створили лепбук «Мова. Лексика». Під час уроку вчитель вдало використовувала інтерактивну дошку, підготувала презентації Учні 2 класу продемонстрували високий рівень знань з рідної мови, усної народної творчості, навчились працювати з тлумачним словником.

Вчителям міста було запропоновано огляд навчально-розвивального середовища та ігрового середовища  1 класу НУШ.

Завершився семінар виступом психолога ЖНВК № 11 Іваницькою І.В., яка   провела з присутніми кінезіологічні вправи, які використовуються для гармонійного розвитку взаємодій і зв’язків між півкулями мозку; синхронізації діяльності правої та лівої півкуль головного мозку; кращого розвитку сприйняття і пам’яті; усунення проблем з концентрацією уваги і мислення; розвитку мови і позитивного мислення; підвищення стресостійкості та розкриття творчого потенціалу.

Заступник директора

з навчально-виховної