Про нас

Початкова школа № 11 міста Житомира

Навчально-виховний комплекс №11 було утворено в 1992 році, як заклад нового типу на основі злиття двох найстаріших дошкільних закладів на Житомирщині та в Україні. Це дитячий садок №11, створений у 1919 році, та дитячий садок №7, створений у 1921 році. З 1992 року в навчальному закладі навчаються та виховуються діти ясельного, дошкільного та молодшого шкільного віку.  У 1993 році таких комплексів на Україні було лише 10, у м. Житомирі  це був перший заклад нового типу.

Початкова школа поєднує гармонійну, цілісну систему навчання і виховання дітей  від 2 до 10 років. За цей час в комплексі у початковій школі відбулося 22 випуски. У дошкільній ланці після 1945 року – 67 випусків.

Сьогодні початкова школа № 11 міста Житомира– це сучасний заклад, у якому творять високопрофесійні майстри своєї справи.

Навчальний процес забезпечують 43 педагоги, 11 з яких мають вищу кваліфікаційну категорію, 5 – звання «Вчитель- методист», 1 – звання «Старший вчитель», 5 – звання «Вихователь -методист», 1 педагог є «Відмінник освіти України».

В закладі укомплектовано:

1 групу для дітей раннього віку, 6 груп для дітей дошкільного віку, 4 класи початкової школи. Всього виховується та навчається 320 дітей.

До послуг педагогів та  учнів початкова школа № 11 міста Житомира – 2 інтерактивних комплекси, 2 мультимедійних проектори, 4 плазмових телевізори, 13 ноутбуків, 5 комп’ютерів. Функціонують 4 кабінети початкового навчання, 2 кабінети англійської мови, кабінет української мови, кабінет інформатики та кабінет практичного психолога. 

Мова освітнього процесу

Згідно зі Статутом початкової школи № 11 міста Житомира мовою викладання навчальних предметів є українська мова.

В закладі освіти як іноземна мова вивчається англійська мова.

З 1 класу введено поглиблене вивчення англійської мови, з 3 класу факультативне вивчення французької мови. Діє мережа гуртків хореографії, сценічної пластики, образотворчого мистецтва, айкідо. Колектив початкової школи будує єдиний освітній простір: початкова школа – гімназія № 3; тісно співпрацює з Житомирською музичною школою № 5.

Напрямки діяльності:

художньо-естетичний (хореографія, вокальний спів, гра на музичних інструментах);
гуманітарний (поглиблене вивчення англійської мови, факультативно-французької).

Освітні програми:

Державний стандарт початкової загальної освіти;
Базовий компонент дошкільної освіти.

Станом на 01.06.2020 року у навчальному закладі навчаються та виховуються 310 дітей. Розмір плати за навчання: навчання безкоштовне.

Адміністрація
Дитячого садка
Василець Лідія Володимирівна
Директор
Іваницька Інна Валеріївна
Вихователь-методист
Радзієвська Ірина Вікторівна
Завідувач господарством