Інформаційна довідка

Житомирський  навчально-виховний комплекс № 11

Навчально-виховний комплекс №11 було утворено в 1992 році, як заклад нового типу на основі злиття двох найстаріших дошкільних закладів на Житомирщині та в Україні. Це дитячий садок №11, створений у 1919 році, та дитячий садок №7, створений у 1921 році. З 1992 року в навчальному закладі навчаються та виховуються діти ясельного, дошкільного та молодшого шкільного віку.  У 1993 році таких комплексів на Україні було лише 10, у м. Житомирі  це був перший заклад нового типу.

Комплекс поєднує гармонійну, цілісну систему навчання і виховання дітей  від 2 до 10 років. За цей час в комплексі у початковій школі відбулося 22 випуски. У дошкільній ланці після 1945 року – 67 випусків.

Сьогодні ЖНВК № 11 – це сучасний заклад, у якому творять високопрофесійні майстри своєї справи. Навчальний процес забезпечують 43 педагоги, 11 з яких мають вищу кваліфікаційну категорію, 5 – звання «Вчитель- методист», 1 – звання «Старший вчитель», 5 – звання «Вихователь -методист», 1 педагог є «Відмінник освіти України».

В закладі укомплектовано: 1 групу для дітей раннього віку, 6 груп для дітей дошкільного віку, 4 класи початкової школи. Всього виховується та навчається 320 дітей.

До послуг педагогів та  учнів ЖНВК № 11 – 2 інтерактивних комплекси, 2 мультимедійних проектори, 4 плазмових телевізори, 13 ноутбуків, 5 комп’ютерів. Функціонують 4 кабінети початкового навчання, 2 кабінети англійської мови, кабінет української мови, кабінет інформатики та кабінет практичного психолога.

З 1 класу введено поглиблене вивчення англійської мови, з 3 класу факультативне вивчення французької мови. Діє мережа гуртків хореографії, сценічної пластики, образотворчого мистецтва, айкідо. Колектив комплексу будує єдиний освітній простір: дошкільний заклад – початкова школа – гімназія № 3; тісно співпрацює з Житомирською музичною школою № 5.

Напрямки діяльності:

• художньо-есттичний (хореографія, вокальний спів, гра на музичних інструментах)
  • гуманітарний (поглиблене вичення англійської мови, факультативно-фарнцузької)

Освітні програми:

• Державний стандарт початкової загальної освіти
  • Базовий компонент дошкільної освіти

Станом на 01.06.2018 року у навчальному закладі навчаються та виховуються 310 дітей. Розмір плати за навчання: навчання безкоштовне.

Дитячого садка
Василець Лідія Володимирівна
Коровіна Тетяна Леонідівна
Заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи
Морозова Алла Юріївна
Завідувач господарством
Віталій Козловський

Привіт, я Віталій.

Сергійчук Олександр

“ Я дуже радий тому, що моя дитина ходила в цей дитячий садок! Тут завжди працюють фахівці вищого класу, та моя дитина завжди приходила з садочку дуже задоволена! ”

Марина Гурульова

“ Нам пощастило, в нашому садку щирі, усміхнені і завжди привітні люди. Наш садок виявився для нашої дитини другим домом, адже вона знає, що там є найкращі,найближчі, які завжди обіймуть та зігріють своєю турботою працівники. ”

Грищак Марина

Нам подобається наш садочок! Чудова зелена квітуча територія, облаштовані майданчики, в групах чистенько і затишно. Завжди привітні і старанні вихователі, прекрасні досвідчені музкерівники, які люблять свою справу. В садочку часто проходять вистави власного лялькового театру, різні конкурси і виставки, а також гарні тематичні свята. Завжди працюють різні додаткові гуртки, що дуже зручно для батьків.
Донька ходить із задоволенням, розповідає вдома багато цікавого з життя групи і дитячого садочка! А для мене це головне!!!”

Розклад

Понеділок - П'ятниця (7:00 – 19:00)

Суббота та Неділя - Вихідні

Україна, м. Житомир 10006