Наш колектив

Наш колектив

Вчителі початкових класів:

Лакизюк Наталія Леонідівна
вчитель початкових класів

Ситко Лілія Вікторівна
вчитель початкових класів

Кравчук Людмила Анатоліївна
вчитель початкових класів

Тімченко Людмила Каролівна
вчитель початкових класі

Вихователі ГПД:

Каленчук Валентина Володимирівна
вихователь ГПД

Корнатовська Тетяна Павлівна
вихователь ГПД

Німко Ольга Павлівна
вихователь ГПД

Цимбалюк Світлана Василівна
вихователь ГПД

Спеціалісти:

Вчителі іноземної мови:


Козінська Людмила Миколаївна
Освіта: повна вища
Стаж роботи: 25 років
Категорія: вища
Звання: «Вчитель-методист»

Лакизюк Тетяна Петрівна

Освіта: повна вища
Стаж роботи: 6 років
 Категорія: II кваліфікаційна категорія

Фещенко Наталія Володимирівна
вчитель хореографії та фізичної культури

Ковальчук Алла Миколаївна
вчитель музики

Вчитель з фізичної культури:


Лоєнко Марія Анатоліївна
Освіта: повна вища
Стаж роботи: 6 років
Категорія: II кваліфікаційна категорія

Музичні керівники:
Пехоцька Валентина Михайлівна
Освіта: середня спеціальна
Стаж роботи: 44 роки
Категорія: 9 тарифний розряд

Омельчук Тамара Олександрівна
Освіта: середня спеціальна
Стаж роботи: 30 років
Категорія: 9 тарифний розряд

Інструктор з фізкультури:
Євсеєва Людмила Степанівна
Освіта: середня спеціальна
Стаж роботи: 30 років
Категорія: 7 тарифний розряд
Звання: «Вихователь-методист»

Керівник гуртка з образотворчого мистецтва:
Кучинська Тетяна Петрівна
Освіта: середня спеціальна
Стаж роботи: 37 років
Категорія: 10 тарифний розряд

Практичний психолог:
Іваницька Інна Валеріївна
Освіта: повна вища
Стаж роботи:
Категорія: II кваліфікаційна категорія


Обслуговуючий персонал

Кастелянка
Тернова Олена Володимирівна

Пралі:
Терещук Світлана Володимирівна
Журавська Тамара Василівна
Прибиральники службових приміщень
Літвінова Неля Володимирівна
Савченко Наталія Андріївна

Працівники харчоблоку

Кухарі:
Слєпцов Володимир Сергійович
Чиж Алла Анатоліївна
Підсобний працівник:
Лисак Світлана Владиславівна
Петрук Жанна Василівна

Комірник:
Ткачук Ірина Анатоліївна

Помічник  вихователя:

Гнап Маргарита Закіївна
помічник вихователя

Підсобні працівники їдальні:
Гуравська Тетяна Володимирівна
Липнюк Анжела Федорівна
Костюков Артем Сергійович
Боргалевич Валерій Антонович

Двірники:
Ковальчук Віра Василівна

Сторожі:
Хомич Камілій Камілійович
Журавський Денис Олегович
Терновий Віктор Петрович