Сторінка здоров’я

23.Лют.2021

В Україні протягом зимових місяців озера, річки, ставки, болота вкриті снігом та закуті в кригу. У цей час дуже популярними стають прогулянки на лижах, катання на ковзанах, а також підльодний лов риби. Питання підготовки до перебування на льоду та заходи допомоги, в тому числі самому собі, під час нещасного випадку на льоду, залежать від характеристики … Продовжити читання “Небезпека ходіння по льоду на водоймищах”

Детальніше
23.Лют.2021

ОБМОРОЖЕННЯ наступає при тривалій дії холоду на ту чи іншу ділянку тіла. Найчастіше: страждають відкриті ділянки тіла – вушні раковини, ніс, щоки, а також кисті та стопи, оскільки їхнє  забезпечення кров’ю, внаслідок анатомічних особливостей, недостатнє. Обморозити руки можна у мокрих рукавичках. ВИДИ ОБМОРОЖЕННЯ: Під дією холоду спершу порушується кровообіг шкіри і більш глибоких тканин. За … Продовжити читання “ВИДИ ОБМОРОЖЕННЯ”

Детальніше
18.Лют.2021

    Ці комахи є паразитами ссавців та людини. На людині паразитують три види: одежна, волосяна та лобкова воші. Вони можуть переносити збудників епідемічного висипного тифу, поворотного тифу, окопної або волинсь­кої лихоманки.    Поширення педикульозу зазвичай пов’язане із незадовільними санітарно-гігієнічними умовами, низьким матеріальним та культурним рівнем життя населення. Це частий супутник різних соціальних та природних … Продовжити читання “ПЕДИКУЛЬОЗ (ВОШИВІСТЬ) – ЦЕ ЗАРАЖЕННЯ ЛЮДИНИ ВОШАМИ.”

Детальніше
22.Чер.2020

Інформація про придбання антисептичних засобів у період з 27.05. по 27.06.2020р. в ЖНВК №11 Дані специфікації про наступне: №п/п Найменування товару Одиниця виміру Кількість Ціна за одиницю грн. Загальна вартість грн. 1. Дезінфікуючий килимок шт 24 395.00 9480.00 2. Дезінфікуючий засіб «Гель антисептичний для рук» флакон 1л дозатор   шт   40   125.00   … Продовжити читання “Інформація про придбання антисептичних засобів”

Детальніше
22.Кві.2019

Розпочався цей день лінійкою. Учні 4 класу у цікавій формі надали інформацію про основні складові гігієни та як дотримуватися правил особистої гігієни. Вихователь ГПД Цимбалюк С.В. та вчитель фізкультури Фещенко Н.В. провели у 3-му класі квест «Чистота – запорука здоров`я». Діти із задоволенням виконували завдання, розв`язували проблемні ситуації. Вихователі ГПД Німко О.П. та Каленчук В.В. … Продовжити читання “16 квітня 2019 р. в ЖНВК №11 відбувся День гігієни!”

Детальніше