Сторінка здоров’я

29.Жов.2021
Детальніше
29.Жов.2021

 

Детальніше
23.Лют.2021

В Україні протягом зимових місяців озера, річки, ставки, болота вкриті снігом та закуті в кригу. У цей час дуже популярними стають прогулянки на лижах, катання на ковзанах, а також підльодний лов риби. Питання підготовки до перебування на льоду та заходи допомоги, в тому числі самому собі, під час нещасного випадку на льоду, залежать від характеристики … Продовжити читання “Небезпека ходіння по льоду на водоймищах”

Детальніше
23.Лют.2021

ОБМОРОЖЕННЯ наступає при тривалій дії холоду на ту чи іншу ділянку тіла. Найчастіше: страждають відкриті ділянки тіла – вушні раковини, ніс, щоки, а також кисті та стопи, оскільки їхнє  забезпечення кров’ю, внаслідок анатомічних особливостей, недостатнє. Обморозити руки можна у мокрих рукавичках. ВИДИ ОБМОРОЖЕННЯ: Під дією холоду спершу порушується кровообіг шкіри і більш глибоких тканин. За … Продовжити читання “ВИДИ ОБМОРОЖЕННЯ”

Детальніше
18.Лют.2021

    Ці комахи є паразитами ссавців та людини. На людині паразитують три види: одежна, волосяна та лобкова воші. Вони можуть переносити збудників епідемічного висипного тифу, поворотного тифу, окопної або волинсь­кої лихоманки.    Поширення педикульозу зазвичай пов’язане із незадовільними санітарно-гігієнічними умовами, низьким матеріальним та культурним рівнем життя населення. Це частий супутник різних соціальних та природних … Продовжити читання “ПЕДИКУЛЬОЗ (ВОШИВІСТЬ) – ЦЕ ЗАРАЖЕННЯ ЛЮДИНИ ВОШАМИ.”

Детальніше