Сторінка здоров’я

22.Чер.2020

Інформація про придбання антисептичних засобів у період з 27.05. по 27.06.2020р. в ЖНВК №11 Дані специфікації про наступне: №п/п Найменування товару Одиниця виміру Кількість Ціна за одиницю грн. Загальна вартість грн. 1. Дезінфікуючий килимок шт 24 395.00 9480.00 2. Дезінфікуючий засіб «Гель антисептичний для рук» флакон 1л дозатор   шт   40   125.00   … Продовжити читання “Інформація про придбання антисептичних засобів”

Детальніше
22.Кві.2019

Розпочався цей день лінійкою. Учні 4 класу у цікавій формі надали інформацію про основні складові гігієни та як дотримуватися правил особистої гігієни. Вихователь ГПД Цимбалюк С.В. та вчитель фізкультури Фещенко Н.В. провели у 3-му класі квест «Чистота – запорука здоров`я». Діти із задоволенням виконували завдання, розв`язували проблемні ситуації. Вихователі ГПД Німко О.П. та Каленчук В.В. … Продовжити читання “16 квітня 2019 р. в ЖНВК №11 відбувся День гігієни!”

Детальніше
09.Кві.2019

Вас вітають старші медичні сестри ЖНВК №11 ➤Паплінська Олена Олександрівна ➤Куліковська Алла Дмитрівна Порядок медичного обслуговування дітей Наказ Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України від 30.08.2005 № 432/496 ”Про вдосконалення організації медичного обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі” (Положення про медичний кабінет дошкільного навчального закладу) Положення про ізолятор дошкільного навчального закладу Перелік … Продовжити читання “Організація медичного обслуговування в ДНЗ”

Детальніше
09.Кві.2019

Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо обов‘язковості прийому дітей до дошкільних навчальних закладів Про це йдеться у листі профільного міністерства направленому на адреси регіональних управлінь освіти і науки, в якому акцентовано увагу керівників освіти на дотримані державних гарантій щодо прав громадян на освіту та незаконності вимог щодо обов‘язкового профілактичного щеплення дітей. В міністерстві зокрема … Продовжити читання “Щеплення дошкільників”

Детальніше
09.Кві.2019

Чорний шоколад з чаєм можуть бути дуже корисним десертом під час перебування на холоді. Пийте достатньо рідини. Під час холоду підвищується витрата вологи, тому для попередження зневоднення тіла потрібно не забувати пити. Але якщо ви є любителем чорної кави, то прийом його повинен бути обмежений однією-двома чашками, оскільки кава прискорює виведення води з організму. Поповнювати … Продовжити читання “Солодощі повинні бути енергетичними”

Детальніше