Соціально-психологічна служба

09.Кві.2020

1.Загальні питання Назви свої прізвище, ім’я, по батькові. Назви прізвище, ім’я, по батькові тата й мами. Скільки тобі років? А скільки буде через рік? Через два роки? Яка у тебе улюблена іграшка? В якому місті(селі) ти живеш? Назви свою домашню адресу. Порахуй усіх членів своєї сім’ї? Назви всіх. Хто старший у твоїй сім’ї? Назви імена … Продовжити читання “ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ «У СІМ’Ї РОСТЕ МАЙБУТНІЙ ПЕРШОКЛАСНИК»”

Детальніше
31.Бер.2020

Безпека дітей – одне з найважливіших питань, які турбують батьків. Якщо ви хочете бути впевнені, що ваше чадо не потрапить ні в яку небезпечну ситуацію, вам слід заздалегідь навчити дитину правилам поведінки. Задайте дитині наступні питання. Не виключено, що відповіді дитини стануть для вас несподіванкою. Що робити, якщо батьків немає вдома, а хтось намагається відкрити … Продовжити читання “6 питань і правильних відповідей”

Детальніше
23.Бер.2020

Прості вправи, які допоможуть покращити самоконтроль, навчать справлятися з тривогою, сприятимуть концентрації та розумовій діяльності учнів. Коли дитина пережила сильний стрес (іспити, розлучення батьків, смерть когось із близьких і список можна продовжувати безкінечно), її досвіду замало для відновлення контролю над собою, думками та здатністю навчатися. Вправи, про які ми сьогодні поговоримо, допоможуть учням навчитися контролювати … Продовжити читання “5 ВПРАВ, ЩО ДОПОМОЖУТЬ УЧНЯМ ЗАСПОКОЇТИСЬ”

Детальніше
25.Бер.2019

Дорожня карта для осіб, потерпілих від домашнього насильства Домашнє насильство – це дії або бездіяльність фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у … Продовжити читання “Домашнє насильство. Куди звернутися по допомогу?”

Детальніше
25.Бер.2019

Закон України від 18.12.2019 №2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)»   БУЛІНГ – це тривале фізичне або психологічне насильство, яке чинить одна особа або група осіб по відношенню до особи, яка нездатна захистити себе в даній ситуації, з усвідомленим бажанням завдати болю, залякати або спричинити стрес іншій особі. В законодавстві … Продовжити читання “Як розпізнати булінг у середовищі та знищити його як явище різного виду насилля та агресії”

Детальніше