Сторінка фізінструктора

26.Кві.2019

Інноваційні технології на заняттях з фізичної культури, традиційні та нетрадиційні засоби в фізкультурно-оздоровчій роботі Незвичайний погляд на звичні речі збуджує уяву дітей, викликає добрий настрій ,а головне створює емоційне тло для виконання різноманітних рухів. Сонечко та квіточка – мішечки наповнені піском Профілактика скаліозу – повзання з мішечком на спині Елементи гімнастики і вправ стретчинга, хатха-йоги, … Продовжити читання “Інноваційні технології на заняттях з фізичної культури”

Детальніше
26.Кві.2019

Ігроритміка – основа для розвитку почуття ритму: спеціальні вправи, загальнорозвиваючі вправи виконуються під музику, відповідно її характеру, темпу, ритму.

Детальніше
26.Кві.2019

Нестандартне фізкультурне обладнання заохочує малят випробувати свої сили, зміцнює впевненість у собі, викликає  позитивні емоції. Діти виконують комплекс вправ ранкової гімнастики з використанням “султанчиків”, виготовлених з поліетиленових пакетів.

Детальніше
26.Кві.2019

Нестандартне обладнання спортивної зали та спортивного майданчика дає можливість урахувати сучасні вимоги науково-методичної думки вчених, досвід кращих педагогів – практиків, нові інноваційні технології в області фізкультури і спорту, а також власні спостереження та авторські розробки Різновид масажу стопи ніг – профілактика плоскостопості    

Детальніше
26.Кві.2019

Використання різних видів гімнастики: пальчикова, дихальна, креативна, фітбол-гімнастика Пальчикова гімнастика Малюки виконують масаж рук та ніг за допомогою шишок, каштанів, жолудів.   Дихальна гімнастика   Креативна гімнастика Розвиток здібностей дітей: видумки, фантазії, під час нестандартних вправ, спеціальних завдань, творчих ігор.   Фітбол-гімнастика Фітбол – це аеробіка з великим м`ячем  з метою розвитку гнучкості, рухливості суглобів, … Продовжити читання “Використання різних видів гімнастики”

Детальніше