Соціальний педагог

25.Тра.2021

Соціалізація – це уміння людини взаємодіяти з іншими людьми. І тільки соціалізація допомагає досягати успіхів у будь-якій сфері життя. В процесі становлення дитина переживає низку послідовних стадій розвитку:  Перша стадія – від народження до одного року (період немовляти). Емоційне спілкування немовляти з дорослими є провідною діяльністю на цьому віковому етапі, впливає на розвиток його психіки … Продовжити читання “Розвиток соціальних навичок у дітей”

Детальніше
20.Кві.2021

    На виконання Закону України «Про охорону дитинства», листа управління освіти і науки Житомирської держадміністрації від 14.04.2021 №844-2/3-21 та з метою якісного реагування на порушення прав та свобод дитини, просимо ознайомитись з контактами уповноважених органів, що розміщено нижче.  

Детальніше
15.Бер.2021

       

Детальніше
08.Лют.2021

                   

Детальніше
18.Січ.2021

Поради батькам щодо спілкування з дитиною про COVID-19  (матеріал розроблений доктором Барбарою Вишнєвскою – фахівцем з клінічної психології дітей та підлітків, експертом Medicover) Нагадайте про вже відому дитині хворобу На початку розмови з дитиною ви можете нагадати їй про хворобу, якою вона вже хворіла, – тоді лікар сказав, що слід залишитися вдома і не можна … Продовжити читання “Поради батькам щодо спілкування з дитиною про COVID-19”

Детальніше