Соціальний педагог

07.Лис.2022

1 листопада 2022 року набула чинності Конвенція Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульська конвенція) – це комплексний міжнародний акт, спрямований на захист жінок, чоловіків і дітей від домашнього насильства та його наслідків.         З більш детальною інформацією ознайомтесь нижче.

Детальніше
04.Лис.2022

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам. Проблема торгівлі людьми особливо загострилася під час повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України. Жінки та діти, які змушені покинути Україну, прямують до сусідніх країн, … Продовжити читання “Європейський день боротьби із торгівлею людьми”

Детальніше
01.Лис.2021

    На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі, є торгівля людьми. Це явище порушує права людини, принижує її честь та гідність. Щороку приблизно 1,2 млн дітей у всьому світі стають жертвами торгівлі людьми. МОМ в Україні виявила та надала допомогу 690 постраждалим до 18 років: ⇨ 48 % з них зазнали … Продовжити читання “Торгівля людьми – злочин сьогодення!”

Детальніше
25.Тра.2021

Соціалізація – це уміння людини взаємодіяти з іншими людьми. І тільки соціалізація допомагає досягати успіхів у будь-якій сфері життя. В процесі становлення дитина переживає низку послідовних стадій розвитку:  Перша стадія – від народження до одного року (період немовляти). Емоційне спілкування немовляти з дорослими є провідною діяльністю на цьому віковому етапі, впливає на розвиток його психіки … Продовжити читання “Розвиток соціальних навичок у дітей”

Детальніше
20.Кві.2021

    На виконання Закону України «Про охорону дитинства», листа управління освіти і науки Житомирської держадміністрації від 14.04.2021 №844-2/3-21 та з метою якісного реагування на порушення прав та свобод дитини, просимо ознайомитись з контактами уповноважених органів, що розміщено нижче.  

Детальніше