Статті

10.Кві.2023
Детальніше
05.Кві.2023

Розвивальні заняття в логопедичних групах за допомогою ігор Соціальний педагог – Фещенко Наталія Володимирівна

Детальніше
05.Кві.2023

Режим харчування дитини вдома Раціональний режим харчування сприяє зміцненню імунітету дитячого організму, нормальному росту та розвитку дитини. Такий режим харчування передбачає суворе дотримання часу прийомів їжі. Меню домашнього харчування має бути збалансованим та містити достатню кількістю білків, жирів, вуглеводів, мінеральних речовин, вітамінів, що сповна забезпечують енергетичні витрати дитячого організму. Привчайте дитину: – перед прийомом їжі … Продовжити читання “Організація харчування дітей вдома”

Детальніше
05.Кві.2023

Поради психолога.  Що таке ПТСР? Постравматичний стресовий розлад (ПТСР) може розвинутися після пережиття психотравмуючої події. В основі цього розладу лежить порушення процесів інтеграції пам’яті. Загалом, наша психіка має природні механізми інтеграції пам’яті, що дозволяють їй самостійно в автономному режимі справлятися з пережитим досвідом. Але коли ми зустрічаємося з занадто болісним для нашої психіки травматичним досвідом, … Продовжити читання “Психологічна травма у дітей та ПТСР”

Детальніше
27.Бер.2023

На протязі січня та лютого 2023 року  у закладі були проведені заняття з мінної безпеки для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку за програмою UNICEF «Спільно до безпеки». В ігровій та доступній формі дітей ознайомили з правилами поведінки під час підозрілого предмета та ознайомили з видами вибухонебезпечних предметів, використовуючи наочну та відеопрезентацію. Учні початкових класів … Продовжити читання “Мінна безпека”

Детальніше