2 клас

05.Вер.2019
У 2 класі перший урок пройшов нетрадиційно – на рівні комунікативної платформи «Родина-дитина-школа»

У 2 класі перший урок пройшов нетрадиційно – на рівні комунікативної платформи «Родина-дитина-школа». Діти запросили батьків створити леп бук «Родинна мрія». Працювали в групах батьки і діти, створили атмосферу поваги, взаємодопомоги, гарного настрою і впевненості. На кольорових квітах родини записали побажання: здоров’я, миру, добра, посмішок, поваги, любові, здійснення мрій.

Детальніше
31.Тра.2019

 Кожного року, наші випускники, саджають дерева на пам’ять про себе. Цього року, цю подію підтримали батьки та діти 1 класу. Вони висадили низькорослі туї, ялівець та хвойний мікс.  МОЛОДЦІ!  ДЯКУЄМО!!!

Детальніше
06.Тра.2019

Переповнює почуття гордості за наших дітей. Щасливі, розумні, організовані, кмітливі, веселі.   Всім батькам і дітям хочемо побажати Щастя, здоров’я, достатку і миру, Здійснення мрій і веселого співу.

Детальніше
10.Кві.2019

    Одним з найпоширеніший предметів-оберегів на території України є лялька-мотанка. Така іграшка не просто фігурка для ігор, а справжній амулет та талісман для сім’ї та її членів. Для різних життєвих ситуацій створювалися відповідні ляльки. Зустрічаються ляльки–обереги для будинку, родинного вогнища, для захисту дітей та господарства від злих сил та лихого ока та багато інших. … Продовжити читання “Ляльки мотанки – оберіг дітей 1 класу”

Детальніше
10.Кві.2019

Лелека (бусол, бузько, чорногуз, гайстер) – символ поваги до батьків; символ мандрівників; сімейного благополуччя, щастя; батьківщини.  Лелека в українців – святий птах, який, за повір’ям, має риси і звички, що притаманні людям. В народному уявленні він є символом праці і відданості. Де він покладе своє кубло, тій хаті буде щастити, а якщо його образити, він … Продовжити читання “«Прилетіли лелеки, принесли весну здалека»”

Детальніше